psy


 

 

 

 

Zaginął BRUNO!

KONTAKT: 606 221 488

W piątek 8 listopada w Łomiankach Górnych zaginął mój pies Bruno. Czarny, podpalany, ma czerwoną obróżkę.

Jeśli ktoś go widział lub zauważy to proszę o kontakt z moim tatą tel.606221488.

Za wiadomość lub odprowadzenie NAGRODA. Dzięki za pomoc.

17 listopada, Bruno był widziany w Izabelinie - Dziekanówku. Może też być teraz w rejonach Sadowej.

28 listopada

Kolejny raz zwracamy się do Was o pomoc w poszukiwaniach zaginionego Bruna!
KONTAKT:606 221 488

Bruno ostatnio był widziany 17 listopada w okolicach
Izabelin - Dziekanówek.

Jego Właściciel napisał nam:

"W dniu 8 listopada 2013 roku ok. godz. 18 w Łomiankach Górnych k/Warszawy zaginął BRUNO, półtoraroczny pinczer średni - czarny, podpalany. Ma nie obcięty ogon i uszy. Jest oznakowany tatuażem K032 i ma wszczepionego chipa 616093900017933 .
W dniu zaginięcia miał na szyi czerwoną obrożę.

W ciągu 2 tygodni razem z żoną, synem i znajomymi intensywne poszukiwania. Rozlepiliśmy ok. 400 szt. ulicznych ulotek (ze zdjęciem), daliśmy ogłoszenia w trzech lokalnych gazetach i na ośmiu stronach internetowych, na facebooku, zawiadomiliśmy okoliczne gabinety weterynaryjne, najbliższe schroniska dla bezdomnych zwierząt, zgłosiliśmy zaginięcie w staży miejskiej i policji, włączyliśmy do poszukiwań listonoszy, inkasentów, roznosicieli ulotek reklamowych, kurierów poczty, jesteśmy w kontakcie z firmą uprzątającą z naszego terenu padłą zwierzynę, intensywnie poszukujemy psa na rowerach w całej bliższej, a samochodem w dalszej okolicy, przeprowadziliśmy niezliczone rozmowy z ludźmi. Mimo tak intensywnych poszukiwań i reagowania na wszystkie, nawet najmniejsze zgłoszenia, nie udało nam się znaleźć śladu naszego psa.
W tej chwili, czyli po ponad 2 tygodniach od zaginięcia, sądzimy, że nasz pies został przez kogoś przywłaszczony i mamy obecnie ku temu istotne przesłanki.
W związku z tym chcieliśmy zwrócić się do Państwa o pomoc w dalszych poszukiwaniach naszego psa. Prosimy o sprawdzanie, obecnie jak i w przyszłości, wszystkich nieznanych wcześniej pinczerów średnich na obecność najpierw numeru tatuażu K032, a w chwili zgodności weryfikacji numeru chipa. Mamy nadzieję na Państwa zrozumienie. Będziemy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc w odnalezieniu naszego psa.
Uważamy ,że przywłaszczanie cudzego pupila jest wielce naganne i należy przedsięwziąć wszelkie kroki, żeby skutecznie z tym walczyć.

Z pozdrowieniami Jerzy Rozpara
tel.606 221 488
"